Dokters en paramedici

Meer dan ooit gaan mensen via het internet op zoek naar informatie over bedrijven, producten en dienstverlenende organisaties. Ook naar dokters en andere medici wordt elke dag gezocht. Daarom is het belangrijk om de identiteit van je praktijk ook online tot uiting te brengen.

Sanmax projects wil dit graag ook voor jouw praktijk of groepspraktijk realiseren.

alle projecten

Wat? Titel Klant Link
WEBDESIGN Podologie Hechtermans Tine Hechtermans www.podologie-hechtermans.be
WEBDESIGN Dokter Janvier Dokter Pieter Janvier www.drjanvier.be
WEBDESIGN Dokter Marysael Dokter Marysael www.jeanmarysael.be
WEBDESIGN Tandheelkundezorg mz Tandheelkundezorg www.tandheelkundezorgmz.be
WEBDESIGN Groepspraktijk Ganzenkuil Groepspraktijk Ganzenkuil www.ganzenkuil.be
WEBDESIGN Huisartsen Tweeplanke Huisartsen Tweeplanke www.huisartsentweeplanke.be
PRINT Dermatologie Swevers Dermatoloog Dr. Swevers www.dermatologie-oud-heverlee.be
WEBDESIGN Gynaecologiepraktijk Weidestraat Gynaecologiepraktijk Weidestraat www.gynaecologiepraktijkweidestraat.be
WEBDESIGN Huisartsen Te Velde Huisartsen Te Velde www.huisartsentevelde.be
WEBDESIGN Dokter Beernaert Dokter Beernaert www.johanbeernaert.be
WEBDESIGN De Dam Huisartsen De Dam Huisartsen www.groepspraktijkdedam.be
WEBDESIGN Buurtgezondheidscentrum Althea Buurtgezondheidscentrum Althea www.bgc-althea.be
WEBDESIGN Medizorg Wuustwezel Medizorg Wuustwezel www.medizorg-wuustwezel.be
WEBDESIGN Mudico Mudico www.mudico.be
WEBDESIGN Podologisch Centrum Kempen Podologisch Centrum Kempen www.podologischcentrumkempen.be
WEBDESIGN Dokterspraktijk Putte Dokterspraktijk Putte www.dokterspraktijkputte.be
WEBDESIGN Dokter Marc Du Four Dokter Marc Du Four www.drmarcdufour.be
WEBDESIGN Huisartsenpraktijk Gompel Huisartsenpraktijk Gompel www.huisartsenpraktijkgompel.be
WEBDESIGN Huisartsenpraktijk De Vuurtoren Huisartsenpraktijk De Vuurtoren www.huisartsenpraktijkdevuurtoren.be
WEBDESIGN Ygeia Gezondheidscentrum Ygeia Gezondheidscentrum www.ygeia.be

Ook interesse?